Management společnosti


Ing. Roman Kott

předseda představenstva, obchodní a technický ředitel

e-mail: kott@dpov.cd.cz

 

Ing. Břetislav Polešovský

člen představenstva, ekonomický ředitel

e-mail: polesovsky@dpov.cd.cz

 

Leoš Ehl

ředitel Provozního střediska oprav (PSO) Nymburk

tel.: +420 602 458 598

e-mail: Ehl@dpov.cd.cz

 

Ivan Klíma

ředitel Provozního střediska oprav (PSO) Přerov

tel.: +420 602 332 749

e-mail: Klima@dpov.cd.cz

 

Stanislav Julínek

ředitel Provozního střediska oprav (PSO) Veselí nad Moravou

tel.: +420 724 717 341

e-mail: Julinek@dpov.cd.cz

 

Rudolf Kráčmar

ředitel oddělení nákupu a logistiky

tel.: +420 724 259 242

e-mail: Kracmar@dpov.cd.cz

Ing. Jaroslav Hendrych

vedoucí úseku technické přípravy výroby

tel.: +420 727 810 580

e-mail: Hendrych@dpov.cd.cz

 

Ing. Zbyněk Jančík

vedoucí úseku ISO, KŘJ a řízení rizik

tel.: +420 725 756 816

e-mail: Jancik@dpov.cd.cz

 

Ing. Jozef Kupčiha

vedoucí technického oddělení

tel.: +420 725 999 707

e-mail: Kupciha@dpov.cd.cz

 

Ing. Karel Šálek

vedoucí oddělení konstrukce a technologie

tel.: +420 606 786 481

e-mail: Salek@dpov.cd.cz

 

Bc. Michal Sýkora, MSc.

vedoucí oddělení informatiky

tel.: +420 724 203 629

e-mail: SykoraMi@dpov.cd.cz

 

Ing. Jiří Tylich, M. Sc.

vedoucí obchodního oddělení

tel.: +420 601 553 207

e-mail: Tylich@dpov.cd.cz